Upravni odbor

ČLANOVI UPRAVNOG ODBORA HRVATSKOG PČELARSKOG SAVEZA

I. Zagrebačka 

Željko Vukić
MOB: 098/228-255
Predstavlja udruge Zagrebačke županije: PU “Maslačak”-Dugo Selo, PU “Lipa”-Jastrebarsko, PU “Moslavina”- Križ, PU “Samobor i SV. Nedelja”-Samobor, PU “Sv. Nedelja”-Sv. Nedelja, PU “Matica”-Sv. I. Zelina, PU “Ban J. Jelačić”-Zaprešić, PU “Turopolje”-Velika Gorica, PU “Vrbovec” i PU “Kupska dolina” Pisarovina.

 

 

II. Krapinsko-zagorska 

Damir Krog
MOB: 098/908-2529
Predstavlja udruge Krapinsko-zagorske županije: PU “Kvirin Broz”-Klanjec, PU “Nektar”-Konjščina, PU “Krapina”, PU “Gaj”-Mače, PU “Medeni”-Pregrada, PU “Hrvatsko Zagorje”-Zabok i PU “Pletara”-Lobor.

 

 

III. Sisačko-moslovačka 

Dražen Kocet
098/553-511
Predstavlja udruge Sisačko-moslovačke županije: PU “Kesten” Dvor, UP “Metvica ” Kutina, PU “Metvica” Novska, PU Petrinja, UP “Lipa” Popovača, PD Sisak, PU Glina, PU “Kostanj” Hrv. Kostajnica, PU Sunja, UP “Žalac” Topusko i PU “Maslačak” Donji Kukuruzari

 

 

IV. Karlovačka 

Ivan Puškarić
MOB: 099/402-2666
Predstavlja udruge Karlovačke županije: UP Duga Resa, PD Karlovac, PD Ogulin, PU “SRCE” Slunj, PU “Kostenjar” Ribnik, Pu “Trnka” Dugo Selo Lasinjsko, PU “Medun” Saborsko, UP “Kesten Vojnić” i UP Općine Žakanje

 

 

V. Varaždinska 

Predstavlja udruge Varaždinske županije: PU Ludbreg, PU Varaždin, UP “Medarica” Madžarevo i PU “Čmalico” Bednja

 

 

VI. Koprivničko-križevačka 

Marinko Čavlović
MOB: 098/837-776
Predstavlja udruge Koprivničko-križevačke županije: PU “Bagrem” Ðurđevac, PU “Bagrem” Kloštar Podravski, PU “Lipa” Koprivnica i PU Križevci

 

 

VII. Bjelovarsko-bilogorska 

Vladimir Maturanec
MOB: 091/221-4031
Predstavlja udruge Bjelovarsko-bilogorske županije: PU “Bilogora” Bjelovar, PU Čazma, PU “Bagrem” Daruvar, PU “Cvijet” Garešnica, PU “Đuro Sulimanović” Garešnica i PU “Maslačak” Grubišno polje

 

 

VIII. Primorsko-goranska

Nedjeljko Mrakovčić

MOB: 091/165-4476

Predstavlja udruge Primorsko-goranske županije: PU “Milutin Barač” Rijeka, PU “Smreka” Vrbovsko, PU Čabar, PU “Medun” Delnice, UP “Kuš” Mali Lošinj-Cres, UP “Kadulja” Otok Krk, PU “Učka” Opatija,  PU Rab, PD “Kuš” Grada Crikvenice i Općine Vinodolske, Udruga “Biopčela”, UP Gorskog Kotara “Žbela”, PU “Matulji”  i UP Grada Novi Vinodolski

 

 

IX. Ličko-senjska 

Sanjin Žarković
MOB: 098/328-263
Predstavlja udruge Ličko-senjske županije: PU “Drača” Senj, PU Gospić, PU “Trnka” Udbina, PU “Maslačak” Otočac i PU “Slap” Plitvička Jezera

 

 

X. Virovitičko-podravska 

Željko Vrbos, predsjednik HPS-a
MOB: 099/213-5358
Predstavlja udruge Virovitičko-podravske županije: PU “Lipa” Slatina, PU Virovitica, PU “Bagrem” Pitomača, PU “Papuk” Voćin i PU “Pčelica” Orahovica

 

 

XI. Požeško-slavonska 

Željko Balen
MOB:098/793-303
Predstavlja udruge Požeško-slavonske županije: PU Pakrac-Lipik, PU “Zlatna dolina” Požega, PU Pleternica i PU “Slavonska pčela” Požega

 

 

XII. Brodsko-posavska 

Stjepan Aračić
MOB: 091/4460-111
Predstavlja udruge Brodsko-posavske županije: PU “Nektar” Nova Gradiška, PU “Zrinski” Slavonski Brod i Pčelarska udruga “Sibinj”

 

 

XIII. Zadarska 

Marko Knežević
MOB: 098/838-385
Predstavlja udruge Zadarske županije: PU “Velebit” Zadar, PU “Dalmatina” Zadar, PU “Vrisak” Benkovac, PU “Vrijesak” Gračac i PU “Kadulja” Pag

 

 

XIV. Osječko-baranjska 

Željko Tomić
MOB: 098/851-717
Predstavlja udruge Osječko-baranjske županije: PU “Baranja” Beli Manastir, PU “Bagrem” Donji Miholjac, PU “Đakovština” Ðakovo, PU “Pčela” Našice, PU “Pčela” Osijek, PU “Radilica” Osijek, PU “Valpovština” Valpovo i PU Levanjska Varoš

 

 

XV. Šibensko-kninska 

Milan Kolundžija
MOB: 091/522-0255
Predstavlja udruge Šibensko-kninske županije: PU Kistanje, PU “Drača”Knin, PU “Zagora” Unešić, PU “Vrisak” Kijevo, PU “Čikola” Ružić i PU “Pčela” Šibenik

 

 

XVI. Vukovarsko-srijemska 

Stanko Čuljak, dopredsjednik HPS-a
MOB: 099/663-2927
Predstavlja udruge Vukovarsko-srijemske županije: PU “Cvelferija” Vrbanja, PU “Grac” Nijemci, PU “Milena” Borovo, PU “Nektar” Vinkovci, PU “Vukovar 91” Vukovar, PU “Cornacum” Vukovar i  PU “Matica”Županja.

 

 

XVII. Splitsko-dalmatinska 

Ivan Mravak, dopredsjednik HPS-a
MOB: 099/679-9122
Predstavlja udruge Splitsko-dalmatinske županije: PU “Levanda” Hvar, PU “Vrisak” Imotski, PU “Kadulja” Makarska, PU “Cetina” Omiš, PU “Vrisak” Sinj, PU “Ružmarin” Split, PU Trogir, PU “Dinara” Vrlika, PU “Radobilje” Žeževica, PU Trilj, PU “Vrisak” Vrgorac, PU “Matica” Otok Dalmatinski, PU “Vrdovo” Hrvace, PU “Ulišće” Cista Provo, PU “Kaduja” Brač, PU “Tilovina” Zagvozd, PU Kaštela, PU Marina

 

 

XVIII.Istarska 

Nediljko Landeka
MOB: 098/335-462
Predstavlja udruge Istarske županije: PU “Lipa” Pazin, PU “Nektar” Poreč, PU Pula, PU Labin, PU “Bujština” Buje, PU Buzet

 

 

XIX. Dubrovačko-neretvanska 

Vlaho Komparak
MOB: 091/434-3413
Predstavlja udruge Dubrovačko-neretvanske županije: PU Dubrovačko primorje” Majkovi, PU “Ruzmarin” Župa Dubrovačka, PU “Nada” Konvle, PU “Kadulja” Metković, PU “Planika” Ploće, PU “Vrijesak” Pelješac i PU “Mandarina” Opuzen

 

 

XX. Međimurska

Ivica Balent
MOB: 095/356-1973
Predstavlja udruge Međimurske županije: PU “Akacija” Čakovec i PU “Nektar” Prelog

 

 

XXI. Grad Zagreb 

Dragutin Vedak
MOB: 099/3542-450
Predstavlja udruge Grada Zagreba: “Lipa”, “Propolis”, “Zagreb”, “Pčelinjak”, “Degenija”, “Maja”